Navigace
Návštěvnost
TOPlist

Hubení dřevokazného hmyzu

Mikrovlnnou technologií zahubíme ve dřevě všechny mikroorganizmy a dřevokazný hmyz všeho druhu.      tesak krovov

Tuto technologii lze využít především:

  • na likvidace tesaříka krovového v každé dřevní hmotě, např. dřevěných krovech, trámech, podlahách, dřevěných zdech apod.

  • na likvidaci červotoče v podlahách, trámech,v mobiliářích nebo jiných cenných předmětech

  • na likvidaci jiného dřevokazného hmyzu (např. mravenců)


Sanace nespočívá pouze v likvidaci dřevokazného hmyzu. Při těchto službách provedeme taky odstraněni poškozené dřevné hmoty nebo výměnu totálně degradovaných prvků.

Provedeme preventivní nástřik veškerých dřevěných prvků fungicidními prostředky, aby se napadeni v budoucnu neopakovalo.

Odstraníme všechny příčiny napadení dřevěných konstrukcí škůdci. Provedeme všechny potřebné stavební úpravy, aby se v budoucnu již další výskyt neopakoval. Vytvoříme v objektu takové hydroklimatické podmínky ( izolace, drenáže, větrání, temperování apod.), aby nedocházelo k opětnému zvyšovaní vlhkosti a tím k vytváření podmínek pro reinfekci.

Praktické využití technologie:

  • likvidace dřevokazného hmyzu ve starých nebo zanedbaných krovech, v chatových domcích, obytných i průmyslových budovách, ve stodolách, v kostelech, na zámcích a hradech.. V tomto případě je metoda mnohonásobně účinnější a několikanásobně levnější než jiné metody. Není nutná výměna či demolice napadených částí.

  • ošetření dřevěných předmětů (často značné sbírkové ceny) při napadení červotočem, (obrazy, starožitný nábytek apod.) zejména s ohledem na povrchovou úpravu, která nesmí být poškozena použitím chemikálií.


Výhodou této metody proti jiným je, že má 100% účinnost při stejných cenách.

Kde jsme všude pomohli