Navigace
Návštěvnost
TOPlist

 Mikrovlny v praxi                                                                                                                                   

nov-1                                           

Mikrovlnnou technologii používáme na vysušování zdiva a likvidaci všech dřevokazných škůdců . Touto technologií spolehlivě zlikvidujeme i ty nejnebezpečnější škůdce, kterými jsou dřevomorka domácí nebo tesařík krovový.

Vysušování zdiva, prevenci, likvidaci a odstranění příčin šíření dřevokazných škůdců jsme nazvali programem:

Likvidace dřevokazných škůdců

 

Při prevenci Vám poradíme jak ošetřit dřevo, aby nedocházelo k napadení dřevokazným hmyzem, jak provést stavební úpravy dřevěnek, chatek, obytných domů apod., aby nedošlo k infikaci dřevokaznými houbami.

Při prevenci zjistíme, zda jsou v objektu vytvořeny podmínky pro šíření dřevokazných škůdců. Pokud ano, poradíme jak postupovat při řešení těchto problémů. Případné napadení zlikvidujeme v počátečním stádiu.

Sanace mikrovlnnou technologií bezpečně zahubí ve dřevě všechny mikroorganizmy.

Odstraníme všechny příčiny napadení dřevěných konstrukcí škůdci. Provedeme všechny potřebné stavební práce, aby se v budoucnu již další výskyt neopakoval. Vytvoříme v objektu takové hydroklimatické podmínky ( izolace, drenáže, větrání, temperování apod.), aby nedocházelo k opětnému zvyšovaní vlhkosti a tím vytváření podmínek pro reinfekci.

Doporučíme jak postupovat, aby se již napadení neopakovalo.

Vysušování

Sanace vlhkého zdiva spočívá v mikrovlnném vysušení objektu během několika dnů a odstranění všech příčin zavlhání. Provedeme v objektu takové stavební úpravy a vytvoříme takové hydroklimatické podmínky ( izolace, drenáže, větrání, temperování apod.), aby nedocházelo k opětnému zavlhání zdiva.

Prevence
Likvidace hub a plísní
Hubení dřevokazného hmyzu
Vysušování zdiva
Stavební činnost

Podrobnější informace nebo ke stažení ve formátu pdf zde: