Navigace
Návštěvnost
TOPlist

Čištění domácnosti, kanceláři a nebytových prostor ozonem - ÚČINNĚ DEZINFIKUJE OD KORONAVIRU.

Generátor ozonu využíváme k dezinfekci jakéhokoliv prostoru ve Vašem obydlí, kanceláři či v neobytných prostorech. Máte-li doma či na pracovišti plíseň či nepříjemné pachy, náš ozonový generátor Váš problém rázně a rychle vyřeší a to zcela ekologicky bez použití jakéhokoliv chemického přípravku.


Plísně, houby a další běžné zdroje znečištění vzduchu, které jsou součástí našich domácností, mohou vyvolat alergie, astma, bakteriální nebo virové infekce či další zdravotní komplikace. 

Proto vám nabízíme inovativní službu ozónování. Čištění ozónem patří mezi velmi účinnou, součastně však ekologickou dezinfekci. Ozón se dostane do každého koutu a vydezinfikuje i těžko dostupná místa. Působí také na spóry plísní v omítkách a likviduje samotné zárodky virů i alergenů. V dezinfikované místnosti můžete zanechat také oblečení, hračky a další předměty, které si přejete také vydezinfikovat.

Postup sanace postor:

- Přijedeme k Vám a nainstalujeme generátor ozonu, zapneme dáme si s Vámi kafe nebo odjedeme.
- Probíha produkce ozonu, který daný prostor vydesinfikuje a odpachuje.
- Vy můžete dál využívat prostory, kde se ozonizace neprovádí.
- Po zvolené době ozonování maximálně do 4 hodin přijedeme, vyzvedneme ozonizér a vše uvedeme do původního stavu.
- Po ošetření, necháme ozon dvě hodiny působit, nebo prostor odvětráme destruktorem ozonu.

K procesu používáme kvalitní a certifikované ozonové generátory, které splňují standardní požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví i životního prostředí.

 

 

Ozón likviduje také tyto mikroorganismy: 
Aspergillus, Bacillus cereus, Bacillus subtilis, Cladosporium, Coronavirus, Clostridium botulinum, Tyfus abdomanalis, Enteric virus, Escherichia coli, Herpes virus, Legionella pneumophila, Mucor piriformis, Mycobacterium forutum, Phytophthora parasitica, Pseudomonas bakterie, Salmonella typhimurium, Stafylokoky,  Streptococcus bakterie


Rychle a s maximální účinností likviduje: 
spory plísní a hub, viry, parazity, roztoče, alergeny, zápach zatuchliny, pachu zvířat, pachu hniloby, plísni, kouře, drobného hmyzu (blechy, ploštice, švábi, pavouci), pachu po spáleninách, pachu z cigaret, formaldehydu, benzenu, toluenu a pachu různých barev...